Jasne trądzik na dobre z tej porady

Jasne Trądzik Na Dobre Z Tej Porady

Trądzik jest żenujące, a nawet, drażniące stan skóry. Chociaż zazwyczaj związane z nastolatkami, może, w rzeczywistości, strajk w wielu grupach wiekowych. Ten artykuł zawiera kilka rad, które mogą pomóc Lub ktoś, kogo znasz, radzić sobie z trądzikiem. Wiedza to potęga i do czasu zakończenia czytania tego artykułu, będziesz lepiej przygotowany do dbania o skórę.

Trzymaj ręce z twarzy. To może wydawać się proste i nieco dziwne, ale dotykając twarzy zbyt często może rzeczywiście twoja skóra wyrwać. Twoje palce, zwłaszcza, zawierają dużo oleju. Siedzenie z ręką na twarzy to dobry nawyk do złamania, jeśli próbujesz poprawić swoją cerę.

Spróbuj wodowania makijażu na chwilę, aby pomóc oczyścić skórę. Pokusa, aby pokryć swoje przebarwienia z makijażu powinny być ignorowane, jak to może tylko zatkać pory i uczynić swoje wyprysków gorzej. Nie rób tego, aby twoje pory pozostały czyste i czyste.

Jeśli występują niepokojące trądzik na twarzy, spróbuj za pomocą buff złuszczające, aby zastosować mycie twarzy rano i w nocy. Za pomocą delikatnych ruchów okrężnych na twarzy, tekstury kursu buff pomoże zachęcić do wzrostu nowych komórek, jak to buffs off starych warstw skóry.

Aby uniknąć trądziku, należy pić dużo wody. Picie wystarczającej ilości wody pozwala się pocić: pocenie się pomaga oczyścić pory i pozbyć się oleju, który powoduje, że skóra się rozpada. Upewnij się, że pijesz co najmniej osiem szklanek wody dziennie, szczególnie w okresie letnim.

Jeśli próbowałeś wszystkie over-the-counter leczenia trądziku dostępne bez powodzenia, a następnie Adapalene, zwany także Differin, może być przydatne leki trądzik dla Ciebie. Adapalene jest miejscowo retinoid, który jest w kremie w postaci żelu. Działa poprzez zmniejszenie produkcji sebum, oleistej substancji, która może blokować pory powodujące plamki, zaskórniki i stany zapalne. Obecnie recepta jest wymagana do uzyskania tego leku.

Jeśli cierpisz na trądzik i leki od dermatologa nie wydają się być wystarczające, a następnie rozważyć, że przyczyny mogą być rzeczywiście psychiczne. Trądzik jest czasami stłumione urazy dzieciństwa, które są nawierzchni z wewnątrz ciała przez skórę. Stresy mogą być nawet niedawne. Zadaj sobie pytanie, czy w twoim umyśle jest coś nierozwiązanego lub powodującego nieszczęście.

Aby pomóc pozbyć się twarzy trądzik uzyskać dużo słońca i świeżego powietrza. Zdrowa skóra potrzebuje witaminy D, którą słońce pomaga stymulować. Witamina D jest niezbędna dla zdrowej skóry. Stres może być również zmniejszona przez uzyskanie świeżego powietrza i słońca, stres mówi się, że przyczyną trądziku.

Cynk jest jedną z najlepszych witamin, które można przyjmować na trądzik, ponieważ pomaga zmniejszyć powstawanie wolnych rodników pod skórą. Aby leczyć trądzik torbielowate i zmniejszyć wygląd guzków na skórze, szukać codziennego suplementu, który zawiera cynk.

Po zakończeniu stosowania makijażu lub kremów na twarz, natychmiast zamknij butelkę lub rurkę. Jeśli zostawisz swoje produkty trądzik otwarte, pozwolisz bakterie, aby dostać się do nich. Następnym razem, gdy stosuje się, najprawdopodobniej się tej bakterii na twarzy, drażniące skórę i co trądzik gorzej.

Id masz uporczywą skazę, spróbuj leczenia na miejscu przed uciekaniem się do maski. Obróbka punktowa utrzymuje ostre chemikalia scentralizowane w najbardziej kłopotliwym miejscu, minimalizując ryzyko podrażnienia. Może być konieczne wypróbowanie kilku różnych rodzajów zabiegów na miejscu, zanim znajdziesz odpowiedni dla swojego typu skóry. Nadtlenek benzoilu i kwas salcylowy są dwa najczęściej spotykane składniki w wielu aptekach leczenia miejscu.

Zmiana poszewki na poduszkę regularnie, może zmniejszyć ilość trądziku wyprysków, które masz. Poszewki na poduszki mogą wychwytywać brud i olej, który może zatykać pory, nawet jeśli wydają się być czyste. Jeśli masz częste wyprysków, może chcesz zmienić poszewkę na poduszkę, co drugi dzień.

Rezygnacja z produktu lub systemu do walki z trądzikiem, ponieważ nie daje natychmiastowe wyniki jest przeciwny do zamierzonego. Oczywiście, chcesz, aby wszystkie skazy zniknęły tak szybko, jak to możliwe, ale niektóre produkty zajmują trochę czasu. Znalezienie najlepszego produktu w połączeniu z dobrą rutyną oczyszczania jest trochę procesem prób i błędów. Postępuj zgodnie ze wszystkimi instrukcjami. Ponadto trzymaj się produktu przez określony czas, aby był naprawdę skuteczny dla Ciebie.

Blizny trądzik pozostawia po może być usunięty przez proces dermabrazji. Jest to poważna procedura, która powinna być podjęta tylko pod kierunkiem dermatologa. Również dermabrazja może poważnie podrażnić skórę, co czyni ją podatną na trądzik. Dermabrazja powinna być stosowana tylko wtedy, gdy problemy z trądzikiem zostały rozwiązane.

Maska miodu może czynić cuda, aby wyleczyć trądzik podatne twarz. Miód ma właściwości antybakteryjne i może być kojącym rozwiązaniem nawet najgorszym trądzikowi. Jest to również bardzo delikatny produkt do stosowania na wrażliwej skórze. Użyj maski raz lub dwa razy w tygodniu, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Pot może być rzeczywiście korzystne w leczeniu trądziku. To wypycha toksyny z organizmu, które w przeciwnym razie spowodować więcej trądziku. Nie pozwól, aby pot usiadł na skórze jednak, będzie zatykać pory i spowodować trądzik breakout, że będziesz musiał leczyć.

Zastosowanie aloesu może pomóc utrzymać trądzik pod kontrolą. Aloes, naturalny ekstrakt roślinny, doskonale nadaje się do skóry w ogóle. Jest to szczególnie dobre dla problemów z trądzikiem, ponieważ zmniejsza się na olej skóra naturalnie produkuje. Nadmiar ilości tego oleju mają tendencję do zatykania porów i przyczyniają się znacznie do zakażenia trądziku.

To naturalne, że chcesz dbać o swoją skórę, i dlatego czytasz to. Teraz, gdy masz wiedzę i porady wspólne w tym kawałku, jesteś gotowy, aby znaleźć sukces, a także gładką, jasną, wygodną skórę, w walce z trądzikiem.

About Jasne trądzik na dobre z tej porady

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly