Rzeczy które powinieneś wiedzieć o chirurgii plastycznej

Rzeczy, Które Powinieneś Wiedzieć O Chirurgii Plastycznej

Po zastanowieniu się nad tym ostrożnie, zdecydowałeś się na operację plastyczną. Co teraz? Nadal musisz podjąć kilka decyzji. Aby wszystko się udało, będziesz musiał włożyć w to trochę pracy. Ten artykuł może pomóc wyjaśnić niektóre wątpliwości.

Zapytaj chirurga, jak on lub ona zapobiegnie tworzeniu się skrzepów krwi podczas operacji. Zwykle pacjent otrzymuje rozcieńczalnik krwi, aby zapobiec tworzeniu się skrzepów krwi. Jeśli jest to rozwiązanie chirurg chce użyć, skontaktuj się z lekarzem, aby upewnić się, że można bezpiecznie przyjmować leki rozrzedzające krew.

Prawdopodobnie będziesz musiał usunąć włosy przed operacją; zapytać chirurga, jaka metoda jest najlepsza. Zazwyczaj woskowanie jest najlepszym rozwiązaniem, ale możesz być w stanie golić się, jeśli nie masz dużo włosów. Chirurg powinien być w stanie polecić lepszą metodę i najlepsze produkty.

Sprawdź, czy chirurg ma kwalifikacje. Rozważając chirurgii plastycznej, chcesz mieć pewność, że chirurg używasz jest kompetentny. Sprawdź opinie online. Skontaktuj się z komisją lekarską. Jeśli chirurg jest certyfikowany na pokładzie, i zapytać o wszelkie skargi. Sprawdzanie chirurga teraz można zaoszczędzić wiele smutku później.

Przed zabiegiem trochę czasu, aby odwiedzić centrum chirurgii. Jeśli planujesz operację ambulatoryjną, zapytaj chirurga o lokalizację, abyś mógł zrobić kilka badań na ten temat. Odwiedzając placówkę, będziesz bardziej komfortowy, gdy na nadszedł czas na operację.

Jeśli lekarz mówił tylko o korzyściach płynących z zabiegu, możesz ponownie rozważyć wizytę u chirurga. Wysokiej jakości chirurg porozmawia z tobą o nie tylko korzyściach, ale także o zagrożeniach i zagrożeniach związanych z operacją. Jeśli lekarz jest niczym więcej niż sprzedawca, należy zachować patrząc.

Aby zaoszczędzić pieniądze na kosztach zabiegu, omówić umieszczenie na liście dyżurów. Lista dyżurów pozwala wykonać operację, gdy dostępne są otwarte miejsca, na przykład poprzez anulowanie. Chirurdzy są na ogół za wypełnienie ich harmonogramów, ponieważ mają już sale operacyjne i personel gotowy, więc może być w stanie wynegocjować zniżkę.

Postępuj zgodnie z rozkazami chirurga po operacji. Ostatnią rzeczą, której potrzebujesz, jest to, aby coś poszło nie tak, ponieważ zaniedbałeś postępować zgodnie z rozkazami chirurga. To jest, gdy wiele osób nie, i bałagan ich operacji, nie przestrzegając zasad. Wystarczy trochę cierpliwości, która może cię zmienić na całe życie.

Rozważając chirurgii plastycznej, ważne jest, aby przeczytać opinie o potencjalnych chirurgów, że pójdziesz do. Ma to kluczowe znaczenie dla upewnienia się, że ogólne doświadczenie pójdzie dobrze. Rozmowa i czytanie recenzji od byłych pacjentów jest jednym z najlepszych sposobów na uzyskanie prawdziwych porad.

Zbadaj ryzyko związane z procedurą(-ami), którą chcesz wykonać. Nie wybieraj czegoś i idź do niego ślepo, ponieważ może to oznaczać wielką stratę dla twojego życia, a nawet twojego życia. Podobnie jak byś sprawdzić skutki uboczne z lekiem, dowiedzieć się, co może się zdarzyć podczas operacji i po nim.

Czy jesteś dobrym kandydatem do chirurgii plastycznej? Większość chirurgów wykona tylko planową operację na tych, którzy mają ponad 18 lat. Chociaż niektórzy mogą zrobić wyjątki. Po drugie, powinieneś być w dobrym zdrowiu. Nie mają historii serca, układu krążenia, lub krwawienia warunki, lub innych warunków, które mogłyby mieć wpływ na proces gojenia.

Zaplanuj przyzwoitą ilość czasu odzyskiwania po każdej operacji plastycznej. Czas gojenia jest potrzebny dla organizmu po każdej operacji. Tak wyczyścić swój harmonogram, i dać organizmowi odpowiedni czas, aby uzdrowić. Nie daj się skusić na powrót do pracy zbyt wcześnie. Możesz czuć się lepiej teraz, ale po intensywnej aktywności, możesz sobie sprawę, że twoje ciało nie jest jeszcze gotowe do podjęcia w dniu pracy.

Jeśli masz trudności ze znalezieniem lekarza, który jest przystępny cenowo, pomyśl o pójściu do innego miasta, aby wykonać wybraną procedurę. Koszt operacji może wahać się w zależności od tego, gdzie jest wykonywana, więc zwykle można uzyskać to, co chcesz w swoim przedziale cenowym, jeśli jesteś gotów podróżować. Pamiętaj, aby porównać potencjalne oszczędności z kosztem podróży, aby upewnić się, że warto.

Istnieją cztery główne czynniki, które należy wziąć pod uwagę przed operacją. Najważniejszą rzeczą, o której musisz wiedzieć, jest odzyskiwanie. Szczegóły finansowe procedury są następne. Post-op zapalenie i zakażenie jest kolejną rzeczą, aby dowiedzieć się o. Ryzyko związane z samą procedurą jest również, oczywiście, warte zbadania.

Chociaż może chcesz poprawić niektóre części ciała, nie patrz na chirurgii plastycznej jako sposób, aby zmienić sposób, w jaki wyglądasz w całości. Użyj go, aby odtworzyć swoje naturalne cechy i zatuszować wszelkie drobne wady, które twoim zdaniem sprawiają, że wyglądasz mniej niż pięknie.

Nigdy nie mówiono o czymś, czego naprawdę nie chcesz. Wiele procedur jest w rzeczywistości bardzo szybkich i prostych. Niestety, może to prowadzić do niektórych lekarzy naciskając, aby przestać myśleć o tym i po prostu iść na to. Zachowaj kontrolę nad sobą i swoją zdolnością do podejmowania decyzji. Nie pozwól nikomu spowodować, aby podjąć pochopną decyzję.

Dokonaj zmian w swoim stylu życia, tak aby wyniki operacji ostatnio. Dużo liposukcji pacjenta przybiera na wadze zaraz po operacji. Ich ciało musi zrekompensować, i zastąpić tłuszcz, który został usunięty. Poproś chirurga, aby skierował Cię do dietetyka lub instruktorów szkoleniowych. Możesz dokonać pozytywnych zmian w swoim stylu życia.

Nawet niewielka zmiana twojego wyglądu może przynieść duże zmiany w twoim życiu. Ważne jest, aby podejmować inteligentne decyzje dotyczące własnej osobistej procedury chirurgii plastycznej. Informacje zawarte w tym artykule powinny pomóc w zapewnieniu, że otrzymasz doskonałe wyniki z chirurgii plastycznej.

About Rzeczy które powinieneś wiedzieć o chirurgii plastycznej

About

Digital Compliance Disclosure


We and our partners use technology such as cookies and localStorage on our site to personalise content and ads, provide social media features, and analyse our traffic. Click to consent to the use of this technology across the web or click Privacy Policy to review details about our partners and your privacy settings.
Category

Recently

Newly